O nas

Firma Sel-Telecom S.A. istnieje od 1993 roku. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych, zwłaszcza niskoprądowych i telekomunikacyjnych, w tym sieci komputerowych, systemów sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, oświetlenia i innych.

Od 2000 roku świadczymy także usługi telekomunikacyjne. Dysponujemy własną siecią światłowodową i jesteśmy administratorem węzła telekomunikacyjnego w Mosznej koło Pruszkowa, obsługując wszystkich znaczących operatorów działających na polskim rynku.

W 2013 roku poszerzyliśmy swoją działalność o inteligentne, zarządzalne systemy oświetlenia magazynów oraz systemy zarządzania oświetleniem ulicznym. Początkowo systemy opieraliśmy o lampy metalohalogenowe, obecnie o oświetlenie LED. Stosujemy technologię Internet Of Things i oprogramowanie Open Source. Dzięki temu oferujemy łatwą integrację z innymi systemami i dostosowanie rozwiązań do potrzeb naszych klientów.

Realizujemy również wdrożenia z zakresu automatyki przemysłowej i zdalnego nadzoru systemów (np. zasilanie, temperatura, powiadomienia o awariach).

Stabilność i doświadczenie firmy Sel-Telecom umożliwiają finansowanie instalacji i rozliczanie ich w trakcie eksploatacji.